VÍTÁME VÁS V BENÁTKÁCH NAD JIZEROU

UKÁZAT UBYTOVÁNÍ

Volné pokoje a apartmány

Ubytování Benátky nad Jizerou
Svým klientům nabízíme ubytování v 15 pokojích, ať už se jedná o dvoulůžko, nebo třeba plně vybavený apartmán s kuchyňkou a vanou. Všechny naše pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a ledničkou. Hosté mají možnost za příplatek ubytovat svého pejska
Wellness
K dispozici je privátní wellness, kde si určitě vyberete pro svou relaxaci to pravé. Sauny, vířivá masážní vana, solárium, lymfodrenáž, zábaly a koupele.
Pronajímáme společenský sál.
V salónku můžete využít nejen náš datový projektor, ale i možnost připojení WiFi, které je součástí celého hotelu.
Co poskytujeme ?

Ubytovaní hosté mohou bezplatně využít naše bezplatné parkoviště, dětské hřiště v blízkosti hotelu.

Na pokojích TV a WIFI připojení k internetu v celém areálu.


Níže přejděte na prohlídku našich apartmánů
Celkový počet apartmánů v našem hotelu činí 6 ks., pokojů 9 ks. Všechny naše pokoje jsou nekuřácké. Snídaně se podává v podobě švédských stolů.
Ubytování
  • Venkovní Akvapark, půjčovna lodí na řece Jizeře, plážový volejbal, tenisové kurty.

 

 

  • Golf resort Benátky nad Jizerou,...

 

 

  • Zámek Benátky nad Jizerou, hvězdárna, lesopark, Klub Loděnice.

 

 

  • Cyklotrasy: trasa podle řeky Jizery k jezeru Lhota nebo zámku Horky nad Jizerou.

 

 

  • Rezervace zubrů a divokých koní Traviny, mandloňový sad.

Apartmán hotel Stará kolej se nachází u sportovního centra v zámeckém lesoparku poblíž řeky Jizery. Poklidná část krásného města Benátky nad Jizerou. Pro sportovní nadšence začíná nedaleko od hotelu kvalitní asfaltová cyklostezka. Využijte také půjčovnu lodí na trase od Benátek nad Jizerou až k soutoku s Labem v Lázních Toušeň. V přilehlém sportovním centru najdete 3 tenisové kurty, plážový volejbal, lední kluziště či nově budovaný aquapark. Město nabízí mnoho příležitostí ke sportovním aktivitám i turisticky atraktivní místa – např. Golf Resort, zámek Benátky nad Jizerou, zříceninu hradu z 13. století Dražice nebo rezervaci zubrů a divokých koní či mandloňový sad. Pro děti 8 km od nás vzdálený park Mirákulum a Tankodrom v Milovicích.

Co doporučují klienti hotelu

ubytovaní v Benátkách nad Jizerou

Spojte se s námi

Na Staré koleji

 

 

HOTEL APARTMÁN STARÁ KOLEJ

 

Miroslava Soumara 2

294 71, Benátky nad Jizerou

Česká republika

 

od 8 – 20 hod.

Mobil: +420 774 670 202

E-mail: recepce@nastarekoleji.cz

 

 

 

Ubytování Benátky nad Jizerou - ubytování v hotelu s wellness. 
Nedaleko hlavního města, v okrese Mladá Boleslav se nachází město Benátky nad Jizerou. Jak jméno samotné napovídá, jeho středem protéká řeka Jizera. Hlavní dominantou Benátek je místní zámek. Tento renesanční skvost nabízí expozice Pánů z Dražic, Tycha Brahe, Jana z Werthu a Keltů. Kromě muzea hraček také nádherný park s vlastními vinicemi. Právě v tomto zámku pobýval Tycho Brahe, bratři Bendové a Bedřich Smetana. Řeka Jizera přímo zve na romantické projížďky po jejích vlnách. Okolí města je protkáno výletními místy. Pokud se poohlížíte po vhodném hotelu nebo apartmánu ve městě Benátky nad Jizerou, tak neváhejte kontaktovat naši recepci. Rádi Vám nabídneme ubytování v Benátkách nad Jizerou, a to každý den od 8:00 do 22:00. Linka je v provozu na telefonním čísle +420 774 670 202 . Jejím prostřednictvím můžete provést bezplatnou rezervaci vašeho ubytování. Prohlédněte si volné hotelové pokoje a vydejte se na skvělou dovolenou.
Hotel Stará kolej Benátky nad Jizerou